Aktuality

Mimořádná Vánoční akce!

Mimořádná vánoční akce! K dvojkombinaci kočárku HARDY - C990R s hlubokou korbou SL009 za cenu 11.990 kč autosedačka terrene zdarma!

Stáhnout leták k akci

29.11.2013

Veletrh Pro dítě

Srdečně vás zveme k návštěvě veletrhu Pro dítě 2013 v termínu od 7.3. do 10.3.2013 v areálu BVV v Brně. Najdete nás v pavilonu V stánek 5.

Veletrh Pro dítě

01.03.2013

Nové autosedačky CASUALPLAY v akčních cenách!

Společnost GROUP FASHION uvádí na trh zcela nové autosedačky značky CASUALPLAY v neodolatelných akčních cenách! Součástí nabídky jsou nové modely WAVE, KANGUR FIX a MULTIPROTECTOR a také (staro)nové autosedačky PROTECTOR a PROTECTOR FIX, které v testech ADAC získaly 4 hvězdičky. Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku! Leták ke stažení > zde. <

23.08.2012

Nový kočárek Dadá od CASUALPLAY !

Značka CASUALPLAY uvádí na naše trhy nový golfový kočárek Dadá s kompaktním skládacím systémem, díky kterému jej můžete snadno uložit i do velmi malých prostor! Tento výrobek je dostupný ve 4 barevných provedeních. Podrobné informace najdete v katalogu, který je ke stažení > zde. <

10.08.2012

Akční set Casualplay S4 titanium 2012 v prodeji!

Společnost GROUP FASHION představuje výhradně pro český a slovenský trh akční set kočárku S4 titanium ve 4 módních barvách. Součástí tohoto akčního setu je kočárek S4 v titanové barvě rámu s prostornou sedací částí, pláštěnka, nánožník, barevná podložka a přebalovací taška, hluboká korba PLAYMOON a autosedačka BABY ZERO+ 2012 s možností dokoupení isofixové báze. Nabídka je limitovaná, proto neváhejte s nákupem! Leták ke stažení > zde. <

20.07.2012

Nové prodejny, kde najdete naše značky!

Nové prodejny, kde najdete naše značky!

V minulých měsících bylo otevřeno hned několik nových prodejen nabízejících sortiment značek, které distribuuje naše společnost GROUP FASHION. Věříme, že vás malá ochutnávka potěší.

Praha - prodejna Malvík Hostivice
Nová prodejna o rozloze 1200 m² byla otevřena 21. 3. 2012. Najdete zde maximální nabídku všech věcí pro děti a rodiče. Čeká na vás usměvavý personál s 12-letými zkušenostmi v oboru a s osobní přístupem k zákazníkovi. Malvík je v současnosti jednou z největších dětských prodejen v Praze.

pro více informací klikněte zde www.malvik.cz

Praha - prodejna BABIEZ Letňany
Prodejna BABIEZ Letňany v Praze byla otevřena 15. 7. 2011 jako druhá v pořadí po Hradci Králové. Díky své expozici na ploše 1050 m² se řadí k největším prodejnám v Praze a okolí. Na Slovensku provozuje síť prodejen Predeti.sk, z jejichž letitých zkušeností a úspěchu vychází i v Česku.

pro více informací klikněte zde www.babiez.cz

Zlín - prodejna BABY SHOP

V září 2011 byla ve Zlíně otevřena nová prodejna BABY SHOP o ploše necelých 500 m² s profesionálním personálem a bonusovým systémem prodeje. Najdete zde většinu světových značek dostupných v České republice Ve zlínském regionu se momentálně jedná o největší prodejnu s nejširší nabídkou dětského sortimentu.

pro více informací klikněte zde www.baby-shop.cz

04.04.2012

Soutěž VÝBAVIČKA SNŮ - Informace

Na webu UltraBaby právě probíhá soutěž o výbavičku snů v hodnotě 60 000 Kč, kterou do soutěže věnovala společnost GROUP FASHION s.r.o.

Nenechte si ujít jedinečnou šanci získat luxusní značkové vybavení pro své miminko. Vložte na stránky UltraBaby UTZ snímek vašeho miminka. Větší šanci na výhru budete mít, pokud miminko na snímku zaujímá nějakou vtipnou pózu a pokud ne, nevadí – dejte průchod své fantazii a fotku jakkoli graficky upravte. Hlavním hodnotícím kritériem je zábavnost a originalita. Pořadí vítězných fotografií určuje odborná komise sestavená z pořadatelů a partnerů soutěže.

  • 1. místo: Výbavička snů pro vaše miminko v hodnotě 60 000 Kč
  • 2. - 5. místo: Odběr pupečníkové krve
  • 6. – 53. místo: Hračka JOLLYBABY v hodnotě 569 Kč

Pro všechny účastníky soutěže:

10% slevu na jednorázový nákup v e-shopu www.nej-hracky.cz nebo v prodejně BABY SHOP www.baby-shop.cz + hračka v hodnotě 265 Kč jako dárek ke každému nákupu nad 1000 Kč.

VLOŽIT FOTKU DO SOUTĚŽE

Seznam výher k soutěži

Kočárek KUDU od značky CASUALPLAY v hodnotě 18.310 Kč + autosedačka BABY ZERO za 4880 Kč + NEWMOON hluboká korba za 5990 Kč + taška 1490 Kč = trojkombinace v celkové hodnotě 30.670 Kč.

Kočárek Casualplay Kudu

Novinka na trhu z kolekce 2012, revoluční kočárek známé španělské značky v krásném design a funkcích, které vás oslní. Váha rámu kočárku je jen 8 kg a krásně atracitovou barvu rámu oživí barevná podložka dle vašeho výběru. Součástí výhry je take nova autosedačka BABY ZERO 2012 a nová korbička NEWMOON. Součástí kočárku je take pláštěnka a přebalovací taška.

Autosedačka CASUALPLAY Multiprotector (od 9 do 36kg) v hodnotě 7490 KČ

Nová verze autosedačky Protector, která získala 4 hvězdičky v testech ADAC v provedení Multiprotector od španělské značky CASUALPLAY.

Autosedačka Multiprotector Fix

Dětský bezpečnostní systém je vhodný pro skupiny I/II/III (od 9 do 36 kg) a poskytuje díky revolučnímu systému na ochranu proti nárazu maximální bezpečnost vašeho dítěte pro skupinu I a také mimořádnou bezpečnost a komfort pro skupinu II/III.

Startovací balíček Suavinex v hodnotě 6000 Kč

Miminko si zamiluje dudlíčky, kojenecké láhve a jiné doplňky kojeneckých potřeb Suavinex. Suavinex nabízí dudlíčky, kojenecké láhve, savičky, potřeby pro kojící maminky, kosmetiku, potřeby pro hygienu, krmení a to vše v souladu s módními trendy a mimořádně vysoké kvalitě. Všechny výrobky jsou vyrobeny v Evropské unii ve španělském design.

Balíček Suavinex

Suavinex je členem výboru Child Use and Care Articles, organizace, která je pověřena zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Sdružení dětského zubařství, ve svém vytrvalém pátrání po prvotřídnosti, stojí za výzkumem, designem a výrobou, stejně tak jako kontrolou kvality dudlíků a saviček Suavinex.

Co balíček obsahuje:

- Dudlíčky s několika typy saviček – miminko si samo vybere ten, který nejlépe zachutná

- Kojenecké láhve všech velikostí s anatomickou savičkou

- Doplňky pro vycházky

- Kosmetiku pro miminko

- Produkty pro hygienu

- Překrásnou jídelní sadu, nerozlitný hrníček a další praktické výrobky

Chůvičky Miniland v hodnotě 959 Kč

Velmi jednoduché použití. Přichází s měnícími se barevnými světýlky.Přijímač nabízí možnost volby dvou kanálů a LED diody informují o úrovni hlasitosti.

Chůvičky Miniland

- jednoduché použití

- vzdálenost 100 m

- noční světlo

- noční osvětlení s měnícími se barevnými světýlky

- hlasová aktivace

- přijímač obsahuje LED diody označující stupně hlasitosti

- volba dvou kanálů

- hlasová aktivace

- připojení ke zdroji je součástí zařízení

- světelný indikátor

Teploměr Miniland - digitální utrazvukový za 816 Kč

Teploměr můžete použít pro měření teploty vložením do ucha nebo přiložením na čelo, přičemž Vás bude svou hlasovou signalizací informovat o stupni naměřené teploty. Velmi praktický do tmavých místností a pro zrakově hendikepované.

Teploměr Miniland

- mluvící teploměr s hlasovým ohlášením

- mimořádně rychlé naměření hodnot teploty již během 2 sekund

- stojánek je součástí teploměru

- digitální obrazovka

- alarm teploty

První hračka žirafa Sophie od Vulli za 429 Kč

První dětská hračka, která stimuluje všechny smysly!

Zrak: Tmavé kontrastní skvrny po celém těle hračky přitahují zrak dítěte. Hračka se tak pro dítě stane důvěrně známým předmětem, který snadno pozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískátko, které je nejenom zdrojem zábavy, ale současně stimulujte sluch dítěte a napomáhá mu v pochopení vztahu mezi příčinou a důsledkem.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má řadu kousacích partií (antény, rohy, nožičky), a proto je ideálním pomocníkem pro zklidnění podrážděných dásní při prořezávání zoubků. Hračka je vyrobená ze 100% přírodní gumy a potravinářské barvy, a proto je pro dítě naprosto bezpečná.

Hmat: Hračka je lehká a dokonale uzpůsobená pro drobné ručičky dítěte, které ji může snadno uchopit za dlouhé nožky nebo krk. Hebkostí provedení připomíná jemnou pokožku maminky, a proto v dítěti vzbuzuje pocit bezpečí a je pro něj zdrojem fyziologických a emotivních uklidňujících reakcí.

Čich: Specifická vůně přírodního kaučukovníku umožňuje, aby dítě hračku snadno identifikovalo a odlišilo od ostatních hraček.

Sophie žirafa

Nosička na dítě BABASLING za 1.090 Kč

BabaSling ™ je revolučním výrobkem co se týče designu, pohodlí a jednoduchosti. Svým stylem se podobá houpací síti, je perfektně tvarovaný, aby byl dokonalou podporou pro vyvíjející se záda Vašeho miminka a zárověň poskytuje nezbytnou blízkost a propojení mezi dítětem a rodičem.

TheBabaSling

Rozmanité polohy pro nošení dítěte budou vhodné také při měnících se potřebách dítěte, zvláště když roste a během pár vteřin se přizpůsobí svým tvarem a velikostí všem maminkám, tatínkům a dětem.

Nočník dotpot za 990 Kč

Dot Pot je v první řadě nočník v jehož středu naleznete vnitřní část, který se dá jednoduše odejmout a rychle se čistí. Rukojeť dává batoleti pocit bezpečí, protože působí také jako opěradlo, a navíc usnadňuje přenášení nočníku.

Nočník Dot Pot

Dot Pot je i adaptérem na toaletu se speciálním protiskluzovým systémem, aby sedátko zůstalo vždy pevně na míse. To je nejen bezpečnější pro vaše batole, je to také mnohem lepší! Neexistuje totiž nic tak nepříjemného a frustrujícího než spadnout do „velkého záchodu... “.

Dot Pot je také praktické stupátko, které můžete použít, aby dítě dosáhlo na „velký záchod“. Díky svému designu jej lze snadno použít v kuchyni, ložnici nebo i v koupelně. Děti do 40 kg mohou využít stupátko, aby snadněji dosáhly na umyvadlo, dřez nebo vyšší knihovnu. Dot Pot může sloužit i jako skladovací nádoba na hračky nebo jiné předměty.

Sweet kid - kresílko a jídelní židlička za 6.990 Kč

SWEET KIT je nejnovějším produktem řady Babyhome v tomto roce a vzhledem ke své všestrannosti je zcela novým konceptem na trhu. Jeho hlavním vlastností je, že se dá kdykoliv použít jako dětské křesílko nebo jako jídelní židlička v závislosti na vašich potřebách.

Křesílko Sweet Kit

Dřevěná postýlka PUPPOLINA, masiv, úprava bílá nebo přírodní dřevo, polohovací rošt cena 3200 Kč

Prošívaná peřina, záhlavník a deka do postýlkyLOLLIPOP LANE 2.560,- Kč:

Prošívaná peřina Lollipop Lane

Luxusní výbavička do postýlky z Anglie z řady Teddy´s Cottage White

Záhlavník + prošívaná peřina + deka fleece

Nejněžnější pelíšek pro miminko.

19.03.2012

Veletrh dětských a kojeneckých potřeb – BABY STYL

Veletrh přátelský k rodinám - BABY STYL (www.babystyl.eu) - se uskuteční ve dnech 20. 23. 10. 2011 v rámci tradičního podzimního 23. ročníku veletrhu hraček a her ITEA 2011 (www.itea.cz), na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Je zaměřen na novinky z oblasti světa dětí – oblečení, kosmetiky, výživy a potřeb pro dětičky a kojence. Veletrh nabízí bohatý doprovodný program plný zábavy v podobě soutěže BABY OLYMPIÁDA (www.babyolympiada.cz), určené pro nejmenší děti a jejich maminky a tatínky. Přijďte si vyzkoušet disciplíny, jak nejrychleji přebalit miminko, kočárkový slalom, nebo závod batolátek, které doplní vzdělávací pauzy v podobě různorodých přednášek pro maminky a ukázek cvičení s miminky. Přímo na veletrhu lze malé závodníky pohodlně a v klidu přebalit i nakrmit v kojeneckém koutku, plně vybaveném plenkami, jídlem, pitím a vším, co maminky potřebují k láskyplné péči o své ratolesti.
Kvalitní nabídka vystavovatelů jako i skvělá zábava, která děti čeká, zajímavý odborný a doprovodný program, možnost výhodných předvánočních nákupů, to vše je dobrým důvodem pro návštěvu veletrhu BABY STYL. (www.babystyl.eu)

10.10.2011

Napsali o nás: Mika Häkkinen jezdí v kočárku CASUALPLAY s malou dcerkou Ellou jako s formulí!

Napsali o nás v Blesku: Mika Häkkinen jezdí v kočárku CASUALPLAY s malou dcerkou Ellou jako s formulí! Na článek klikni zde.

22.06.2011

Prohlášení společnosti PLAY S.A. jako výrobce autosedačky CASUALPLAY QR FIX k uveřejněným testům

Výrobce PLAY S.A. se sídlem ve Španělsku vydal toto prohlášení k testu autosedačky CASUALPLAY pod označením QR FIX.

Překlad tohoto prohlášení najdete zde.

31.05.2011

Casualplay S4 s autosedačkou a hlubokým dílem v akční ceně!

Připravili jsme pro naše zákazníky speciální nabídku setů kočárků Casualplay S4 bez nánožníku s barevnou podložkou do sporťáku, autosedačkou BABY ZERO a hlubokým dílem PLAYMOON v akční ceně . Podrobné informace k akci jsou zde.

Dále jsme připravili speciální nabídku setů kočárků Casualplay S4 TITANIUM REVERSE s nánožníkem s autosedačkou BABY ZERO a hlubokým dílem PLAYMOON v akční ceně . Podrobné informace k akci jsou zde.

22.02.2011

Kupte si 2 hračky od značky WOW a třetí získejte zdarma

Kupte si 2 hračky od značky WOW a třetí v hodnotě 544,-Kč ( 19,99 EUR ) máte jako dárek zdarma!

Podrobnosti akce


01.11.2010

Simona Krainová – tvář značky CASUALPLAY v ČR a SR pro rok 2011

Společnost GROUP FASHION uzavřela se Simonou Krainovou populární topmodelkou, herečkou a moderátorkou exklusivní reklamní smlouvu na základě které se Simona Krainová stane novou tváří značky CASUALPLAY pro rok 2011 v České a Slovenské republice. Současně bude Simona Krainová využívat celou škálu produktů značek, které společnost GROUP FASHION na našich trzích zastupuje a které se ji velmi libí. Jak můžete vidět na videu TV Markíza má Simona za sebou již výběr svého kočárku a dalších potřeb pro své očekávané dítě.

19.10.2010

NOVINKA - kočárek PLAY JAZZ na českém trhu.

Výrobce Casualplay uvádí na trh za vynikající cenu kočárek PLAY JAZZ black edition. Kočárek je možné zakoupit pouze v trojkombinaci s hlubokým dílem PLAY PLAYMOON a autosedačkou PLAY BABY ZERO a vložkou do kočárku za neuvěřitelných 12.750 Kč. Leták ke stažení zde.

22.09.2010

Novinka na českém a slovenském trhu!

Společnost GROUP FASHION uvádí jako exklusivní dovozce na český a slovenský trh renomované značky HAPE a EDUCO. Zboží je už nyní skladem a můžete jej najít u všech dobrých prodejců.

Již od roku 1983 získávají hračky EDUCO a HAPE mezinárodní vyznamenání pro trvanlivost, dostupnost, kvalitní řemeslné zpracování a jejich vzdělávací hodnotu. Inovativní design v sobě kombinuje pochopení klasických herních vzorů a vývojových potřeb dítěte.

Bezpečnost je však stejně důležitá jako design výrobku. Ve společnosti Hape jsou vždy bezpečnostní kontroly zahrnuty již v procesu vývoje výrobku. Dobrá hračka musí být především bezpečná hračka – tady není žádná jiná možnost.

V roce 2010 Hape oznámilo radostnou novinku a tou jsou nové přírůstky hraček do stávající řady pro miminka a batolata, dále také další aktivní hry a hračky na písek. Řada EDUCO využívá atraktivní barevná balení, což umožňuje snadno zapamatovat si tuto značku.

Jako výrobce hraček se Hape stará o rozvoj každého dítěte.

16.06.2010

Novinka na českém a slovenském trhu!

Společnost GROUP FASHION uvádí na trh jako exklusivní dovozce výrobky značky VULLI a její legedární žirafy Sophie z přírodního kaučuku. Více informací o výrobcích Vulli najdete na www.sophiezirafa.cz

Kdysi dávno, celkem jednoduchý příběh ...

Malá žirafka se narodila 25. května roku 1961 ... Na svátek Svaté Sofie!

Tehdy byly dětem k dispozici hračky pouze ve formě zvířátek z farmy nebo oblíbených domácích mazlíčků ....

To je důvod, proč jednoho dne ve Francii nějaký pan RAMPEAU, který uvedl otáčivé  modelování gumy jako nový princip výroby hraček, přišel s nápadem navrhnout žirafu. Taková figurka exotického volně žijícího živočicha by byla první na trhu, a její velikost a tvar by byl ideální i pro malé dětské ruce.

Žirafa Sophie, která tehdy vypadala úplně stejně jako dnes, se začala vyrábět ve čtvrtek 25. května, a od toho dne dostala i své jméno.

Byl to okamžitý úspěch. Mladé matky hned viděly, že žirafu Sophii musí pro své děti mít ... A když se u dětí objevují první příznaky růstu zoubků, žirafa Sophie jim pomáhá přestat plakat!

Tato zpráva se nesla od domu k domu a malá žirafa se tak stala slavnou.

Od té doby v Evropě, generace po generaci dětí si zamilovaly pískot žirafy Sophie, kdykoliv zmáčkly její bříško nebo hlavu!

VULLI, společnost se sídlem v Rumilly ve francouzském regionu Haute-Savoie, i nadále uchovává pečlivě střežené tajemství výroby této hračky.

SOPHIE se dodnes stále "tradičně" vyrábí prostřednictvím náročného procesu, který zahrnuje více než 14 ručních operací. Je vyrobena ze 100% přírodního kaučuku z mízy stromu Hevea.

01.06.2010

Novinka na českém a slovenském trhu!

Společnosti GROUP FASHION uvádějí na český a slovenský trh novinku - a to legendární dětské hračky WOW. Hračky WOW nevyžadují žádné baterie, a přesto mají stále úžasné funkce a vlastnosti. Při výrobě se používají pouze vysoce kvalitní materiály a každá hračka je přísně testována, aby se výrobce ujistil, že jsou bezpečné a vydrží. WOW vždy překoná Vaše očekávání jako inovativní a inspirující dětská hračka, která je doporučována a milována po celém světě, a která obstojí i ve zkoušce času.

Hračky WOW jsou jiné:

  • nepotřebují žádné baterie;
  • úžasné funkce a vzhled;
  • pomáhají rozvíjet se dětem od 12 měsíců do 5 let;
  • bezpečné a pevné, splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy.

04.05.2010

Veletrh Pro dítě

Srdečně vás zveme k návštěvě veletrhu Pro dítě 2010 v termínu od 11.3. do 14.3.2010 v areálu BVV v Brně. Najdete nás v pavilonu F stánek 008, kde budeme prezentovat novinky stávajících značek CASUALPLAY a BRIO. Současně představíme nové značky, které naše společnost jako exklusivní dovozce v tomto roce uvádí na trh v ČR a SR.


26.02.2010

Victorie a BRIO GO !

Další populární osobnost si vybrala kočárek BRIO GO! Jsme nesmírně potěšeni, že česká populární zpěvačka Victorie si vybrala BRIO GO pro své nově narozené dítě k čemuž ji srdečně blahopřejeme!

Tato šarmantní dívka se v Cape Town - South Africa. Vyrostla snad na všech hudebních stylech od Boba Dylana po Gypsy Kings, od mala zpívala v místním kostele v gospelovém souboru a od svých 9-ti let brala pravidelně lekce hry na klavír. V roce 2005 vydala své první album pod názvem "This Is Me", kde jste mohli slyšet hit "Cry", "Hotel California" a další. V roce 2008 vydala své druhé album "VELVET" s pilotním singlem Boneshakin´ Hot. V současné době můžete slyšet z rozhlasových vln singl How did I get here.

20.11.2009

Jezděte bezpečně a získejte slevu na nákup autosedačky Casualplay

Pro letošní zimní sezónu jsme pro vás připravili jedinečnou akci, zaměřenou na bezpečnost vaši i vašich dětí. Kupte v termínu od 1.10. do 15.12.2009 sadu zimních pneumatik Continental, zaregistrujte se na stránkách www.conti-online.cz a získáváte slevu na nákup dětské autosedačky Casualplay. Detailní informace o zimní prodejní akci naleznete v pravidlech ke stažení zde.

Seznam prodejen, kde můžete uplatnit slevu na nákup dětské autosedačky Casualplay ke stažení zde.

Leták k akci ke stažení zde.

25.10.2009

Kupte si Casualplay a získáte poukaz na slevu úžasného ateliérového fotografování

Casualplay a Fotopromě.cz přicházejí s jedinečnou nabídkou. Při zakoupení jakékoliv autosedačky značky CASUALPLAY dostane každý zákazník jako dárek slevový poukaz v hodnotě 300 Kč na profesionální fotografování v ateliéru Fotopromě.cz, při zakoupení kočárku značky CASUALPLAY poukaz v hodnotě 500 Kč.

Letáček k akci.

10.10.2009

Nová kolekce SILVER a GOLD

Casualplay přichází s limitovanou kolekcí zlatých a stříbrných doplňků. Exklusivní jsou nejen barvy, ale především střih výrobků a zvolené materiály. Barvu Silver a Gold si můžete již nyní objednat v prodejní síti Casualplay. Společně s podložkou do kočárku si můžete zakoupit tašku ke kočárku, fusak nebo autosedačku PRIMA.

Kolekce Silver a Gold

19.08.2009

Prohlášení k testu dětských kočárků

Společnost GROUP FASHION s.r.o. vydala dne 7/9/2009 toto tiskové prohlášení k německému testu dětských kočárků, kde byl zařazený i dětský kočárek BRIO GO. Prohlášení ke stažení zde.

18.08.2009

Akční nabídka Casualplay

Od 1.6.2009 jsme pro Vás připravili akční nabídku kočárků a doplňků Casualplay. Více informací naleznete v letácích nebo na prodejních místech Casualplay.

Leták 1 ke stažení

Leták 2 ke stažení

01.06.2009

Akční nabídka BRIO

Od 4.5.2009 jsme pro Vás připravili akční nabídky: hračku Brio ZDARMA! při zakoupení trojkombinace kočárku Brio GO (leták ke stažení) a matraci zdarma při zakoupení postýlky BRIO SLEEP (leták ke stažení)

04.05.2009

Gábina Partyšová-Koktová - tvář značky CASUALPLAY pro rok 2009

Společnost GROUP FASHION podepsala smlouvu s novou reklamní tváří pro značku CASUALPLAY na rok 2009 a to s půvabnou moderátorkou Gábinou Partyšovou. Součástí kampaně se stala jak krásná Gábina, tak i její syn fešák Kristian.

22.03.2009

Akční zboží k veletrhu Pro dítě

Připravili jsme pro vás speciální akci k veletrhu Pro dítě, kde vystavujeme novinky od značek CASUALPLAY a BRIO v termínu od 18.3.09 do 22.3.09. V rámci této akce nabízíme speciální sety Casualplay se slevou 40% ( leták ke stažení ) a u značky Brio speciální set ( leták ke stažení ), kde je zdarma taška v hodnotě 2315 Kč. Akce je omezena do vyprodání zásob, nebo datumem do 3.4.2009 a to koupí na prodejnách smluvních prodejců.

16.03.2009

Akční nabídka CASUALPLAY

Trvalé snížení ceny kočarků VINTAGE a CITTA leták ke stažení zde.

01.03.2009

Iva Kubelková – reklamní tvář značky BRIO 2009

Společnost GROUP FASHION podepsala smlouvu s novou reklamní tváří pro značku BRIO na rok 2009 a to s půvabnou modelkou, moderátorkou a herečkou Ivou Kubelkovou, která v únoru 2009 čeká již své druhé dítě. Při této příležitosti byly nafoceny exklusivní fotografie pro kampaň značky BRIO v ČR a SR.

Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009 Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009 Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009

26.01.2009

Veletrh Pro dítě

Přijďte navštívit naši expozici na veletrh Pro dítě v Brně ve dnech 18. až 22. března 2009, kde můžete shlédnout připravované novinky značek Casualplay a Brio na ploše 100 m2. Najdete nás v pavilonu B, stánek 010. Vybrané novinky Casualplay jsme pro Vás vyfotili na veletrhu ve Valencii začátkem ledna 2009. Prezentované novinky CASUALPLAY budou zbožím, které se ukáže v kolekci na rok 2010. Termín uvedení do prodeje není zatím od výrobce stanoven.

Veletrh Pro dítě Veletrh Pro dítě Veletrh Pro dítě Veletrh Pro dítě Veletrh Pro dítě Veletrh Pro dítě Veletrh Pro dítě Veletrh Pro dítě Veletrh Pro dítě

15.01.2009

02 TANDEM – novinka!

Stylové oblečení z Itálie pro děti do 16 let.
Společnosti GROUP FASHION získaly exklusivně zastoupení značky 02 TANDEM, kterou představíme na veletrhu STYL Jaro 2009 v Brně. Veletrh se koná od 17. do 19. února. Srdečně Vás tímto zveme. Najdete nás v hale B, stánek 010.

Sortiment na:  www.02tandem.it

02 Tandem - novinka! 02 Tandem - novinka! 02 Tandem - novinka!

01.01.2009

BRIO – uvedení značky na Český a Slovenský trh spojené se světovou premiérou kočárku BRIO GO.

V Praze dne 19/9/2008 společnost Group Fashion představila novou značku Švédských kočárků BRIO v ČR a na Slovensku. Představení značky bylo spojeno s celosvětovou premiérou kočárku BRIO GO. Naše společnost startuje prodej kočárků, autosedaček a nábytku BRIO od 1.října. Seznam prodejců.

19.09.2008

Autosedačky CASUALPLAY nejbezpečnější ve své třídě v testech ADAC

Autosedačky CASUALPLAY potvrdily nově v testech ADAC, že jsou jedny z nejbezpečnějších ve své třídě. Renomovanou společností ADAC byla testována autosedačka CASUALPLAY Baby Zero v kategorii 0+ ( pro děti od 0 do 13 kg ) a pak autosedačka CASUALPLAY Protector v kategorii 2-3 ( pro děti od 15 do 36 kg ) a obě získaly 4 hvězdičky. Věříme, že toto bude dobrý signal pro všechny zákazníky, aby věděli že kromě excelentního designu autosedaček CASUALPLAY nabízí tyto výrobky stejně výbornou bezpečnost!

Výsledek testu ADAC: Baby Zero Plus

Výsledek testu ADAC: Protector

01.07.2008

Nová prodejna BABY EXPERT v Shopping park IKEA v Ostravě

Dne 11/4/2008 byla otevřena našim partnerem nová prodejna BABY EXPERT v Shopping park IKEA v Ostrave, která je zcela určitě nejhezčí prodejnou v celé České republice, kde na 1700 M2 nabízí komplexní nabídku dětského zboží. Naše společnost úzce s firmou Baby expert spolupracuje a proto můžete na této prodejně najít všechny námi zastupované značky jako je CASUALPLAY, DODIPETTO, CHILDWOOD a  CHILDWHEELS.

11.04.2008

Pozvánka na veletrh

Srdečně Vás zveme k návštěvě veletrhu Pro dítě ve dnech 26.-30.3.2008 v Brně, kde budeme na ploše více neľ 150m2 vystavovat novinky pro rok 2008. Najdete nás v pavilonu B, stánek číslo 001.

 

Veletrh Veletrh - expozice casualplay Veletrh - expozice casualplay, druhý pohled

18.03.2008

Alena Šeredová porodila chlapečka

Modelka Alena Šeredová – tvář značky CASUALPLAY pro rok 2008 v ČR a SR se v pátek 28. prosince ráno stala poprvé maminkou. Přítelkyně jednoho z nejlepších fotbalových brankářů světa, Gianluigiho Buffona, přivedla na svět chlapečka. Dostal jméno Louis Thomas.

Prvorozený syn slavných rodičů přišel na svět ve 3:48 na soukromé klinice v italském Turíně. Vážil tři a půl kila a měřil 52 cm.

"S obrovskou radostí Gigi a Alena oznamují šťastnou událost, narození prvorozeného syna," oznámil tiskový mluvčí páru.

Devětadvacetiletá modelka a vicemiss ČR z roku 1998, která už několik let žije a pracuje v Itálii, prožívala pohodové těhotenství. "Nemám žádné problémy, i první tři měsíce proběhly naprosto idylicky," prozradila před časem Šeredová, která s Gigim miminko plánovala, ačkoliv nečekala, že se jí podaří otěhotnět tak rychle.

O svém příteli tvrdí, že ještě neví, jaký bude táta, ví jen, že je pro ni ideální partner. "Vyrostl v normální rodině, není z žádné bláznivé bohaté italské famílie… Štěstí si sám nasbíral. Věřím ale, že bude dobrý tatínek a já dobrá maminka. Budeme se snažit."

Za společnost GROUP FASHION výhradního distributora značky CASUALPLAY v ČR,SR a Maďarsku Aleně a Gianluigimu blahopřejeme a přejeme jejich miminku hodně zdraví a štěstí!

Alena Šeredová na fotbalovém hřišti s kočárkem Casualplay
 

03.01.2008

Gábina Partyšová porodila syna

Dnes ráno, přesně v 8 hodin 52 minut, se zpěvačce a moderátorce Gábině Partyšové, která je jednou ze celebrit, která zvolila značku CASUALPLAY narodil v podolské porodnici syn Kristian. Váží 3,07 kilogramu a měří 49 centimetrů.

Novopečená maminka i miminko jsou v pořádku. Za dveřmi operačního sálu držela Gábině palce celá rodina, manžel Josef Kokta, její rodiče i sestra Monika.

Za společnost GROUP FASHION exklusivního dovozce značky CASUALPLAY blahopřejeme!

14.12.2007

Protector – akční cena!

Společnost GROUP FASHION připravila pro období konce roku 2007 od 1.11.2007 do 31.12.2007 podporu prodeje na autosedačku Protector od CASUALPLAY za akční cenu 3.990,-Kč a 5.490,-Sk a to pod heslem : Kupte svým dětem na Vánoce bezpečí !

Akce platí do vyprodání zásob a nebo do 31.12.2007. K dostání v celé síti autorizovaných prodejních míst CASUALPLAY uvedených na www.groupfashion.cz . Informace na telefonu: 577 011 670. Tato akce se týká všech autosedaček Navigátor ( starý název ) nyní Protector ve všech barevných variantách.

 

 

01.11.2007

Akce: ke kočárku CASUALPLAY v setu fusak ZDARMA!

Další akcí, kterou společnost GROUP FASHION na konec roku přichystala je podpora prodeje založená na tom, ze když si zákazník koupí jakýkoliv kočárek Casualplay jako 3 kombinaci s autosedačkou a hlubokým dílem dostane zdarma fusak v hodnotě 1.550 Kč!

Akce platí do vyprodání zásob a nebo do 31.12.2007. K dostání v celé síti autorizovaných prodejních míst CASUALPLAY uvedených na www.groupfashion.cz . Informace na telefonu: 577 011 670. Tato akce se týká všech typů kočárků, autosedaček a hlubokých dílů značky CASUALPLAY z kolekce 2007/2008 včetně všech možných barevných variant.

 

01.11.2007

Autosedačka Protector v kampani jako F1

Společnost GROUP FASHION uvádí novou kampaň v odborných časopisech pro maminky na revoluční autosedačku Protector ( dříve Navigátor ). Visuel inzerce je laděný s motivem F1, kdy autosedačka Protector je posazená přímo na dráhu Formule 1. A víte proč? Protože Protector je opravdovou špičkou v produktech autosedaček od 15 do 36 kg až do výšky dítěte 150 cm! Její moderní a sportovní vzhled se snadno přizpůsobí rychlému růstu dítěte díky nastavitelné opěrce hlavy, sedátku a opěradlu. Lepší upínání, lepší bezpečnost a výtečný komfort…. s Protectorem je to možné!

01.10.2007

Veletrh KIND + JUGEND 2007 – KÖLN, Německo

Značka Casualplay tradičně na veletrhu v německém Kolíně přestavila několik novinek. Těšit se můžeme pro prodejní rok 2008/2009 na novou autosedačku Protector s isofixem, k vidění byli nové barvy včetně kombinace s luxusním provedením s kůží.

 

13.09.2007

Nová reklamní kampaň CASUALPLAY

Značka Casualplay spustila reklamní kampaň, kde je dáván důraz na přirovnání kočárků Casualplay k top prostředím, proto můžeme v kampani vidět kočárek Casualplay u drahého hotelu vedle automobilů Mercedes, nebo v jachtařském přístavu či drahé galerii umění.

1. Betynka
2. Betynka - Golf
3. Maminka

01.05.2007

Akční nabídka