Brio 2013

Katalog Brio 2013

Spustit katalog Brio Go 2012

Vzrušující chvíle.

Blahopřejeme! Nyní jste se pustili do své největší životní zkušenosti. Stát se rodičem je hodně o vynalézavosti. Rozvíjíte se jako osobnost, měníte a přizpůsobujete svůj život a také nově uspořádáváte a měníte svůj domov. Hlavním cílem značky BRIO je poskytnout vám v této nové životní etapě veškeré prostředky a zároveň vás inspirovat jak se stát rodičem za svých vlastních podmínek. BRIO ví, že není jednoduché skloubit rodinný život s prací, přáteli, vším tím nakupováním, cestováním a ostatními činnostmi, které byste chtěli dělat. Jsme ale odhodláni vám takový život usnadnit a udělat z něj radostné a zábavné období pro vás i pro vaše dítě.

Jsme nadšeni myšlenkou umožňovat moderním rodičům užívat si plnými doušky jejich stylového a stále měnícího se života.

Moderátorka Eva Aichmajerová-Decastelo si vybrala kočárky Casualplay a BRIO

Moderátorka Eva Aichmajerová-Decastelo (32) si pro svou nedávno narozenou dceru Zuzanku a syna Michálka (1,5) vybrala od společnosti GROUP FASHION hned dva kočárky: sourozenecký CASUALPLAY S-TWINNER a pak samostatný kočárek BRIO GO! Blahopřejeme!
Team společnosti GROUP FASHION.

Zlatica Puškárová - tvář značek CASUALPLAY a BRIO.

Společnost GROUP FASHION SLOVAKIA uzavřela exklusivní spolupráci s populární moderátorkou TV Markíza Zlaticí Puškárovou, kterou vybavila všemi produkty značek, které zastupuje na Slovenském trhu mezi které patří také značky CASUALPLAY a BRIO. Zlatica Puškárová nejenom, že používá výrobky námi zastupovaných značek, ale také se stala reklamní tváří značek CASUALPLAY a BRIO a nafotila se známou slovenskou fotografkou Petrou Ficovou prestižní reklamní snímky, které se objeví v populárních slovenských časopisech. Společnost GROUP FASHION SLOVAKIA blahopřeje Zlatici Puškárové a jejímu příteli Patriku Švajdovi k narození syna Leonarda v den zamilovaných na svatého Valentýna 14.2.2010 !

Modelka Andrea Vránová-Kloboučková a BRIO GO

Modelka Andrea Vránová-Kloboučková si vybrala pro svého nově novorozeného syna Jáchyma spolu se svou dcerou Aničkou a manželem hokejistou Janem Kloboučkem kočárek BRIO GO!

Victoria a BRIO GO

Další populární osobnost si vybrala kočárek BRIO GO ! Jsme nesmírně potěšeni, že česká populární zpěvačka Victorie si vybrala BRIO GO pro své nově narozené dítě k čemuž ji srdečně blahopřejeme!
Tato šarmantní dívka se v Cape Town - South Africa. Vyrostla snad na všech hudebních stylech od Boba Dylana po Gypsy Kings, od mala zpívala v místním kostele v gospelovém souboru a od svých 9-ti let brala pravidelně lekce hry na klavír. V roce 2005 vydala své první album pod názvem "This Is Me", kde jste mohli slyšet hit "Cry", "Hotel California" a další. V roce 2008 vydala své druhé album "VELVET" s pilotním singlem Boneshakin´ Hot. V současné době můžete slyšet z rozhlasových vln singl How did I get here.

Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009

Společnost GROUP FASHION podepsala smlouvu s novou reklamní tváří pro značku BRIO na rok 2009 a to s půvabnou modelkou, moderátorkou a herečkou Ivou Kubelkovou, která v únoru 2009 čeká již své druhé dítě. Při této příležitosti byly nafoceny exklusivní fotografie pro kampaň značky BRIO v ČR a SR.

Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009 Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009 Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009

Akční nabídka