Casualplay

Katalog Casualplay 2012

Spustit katalog Casualplay 2012

Mika Häkkinen jezdí v kočárku CASUALPLAY s malou dcerkou Ellou jako s formulí!

Napsali o nás v Blesku: Mika Häkkinen jezdí v kočárku CASUALPLAY s malou dcerkou Ellou jako s formulí! Na článek klikni zde.

Moderátorka Eva Aichmajerová-Decastelo si vybrala kočárky Casualplay a BRIO

Moderátorka Eva Aichmajerová-Decastelo (32) si pro svou nedávno narozenou dceru Zuzanku a syna Michálka (1,5) vybrala od společnosti GROUP FASHION hned dva kočárky: sourozenecký CASUALPLAY S-TWINNER a pak samostatný kočárek BRIO GO! Blahopřejeme!
Team společnosti GROUP FASHION.

Vicemiss ČR 2003 Markéta Divišová si zvolila kočárek CASUALPLAY S4 TITANIUM

Vicemiss ČR 2003 Markéta Divišová si se svým manželem pro dceru Natálku vybrala kočárek CASUALPLAY S4 TITANIUM. Podívejte se jak jim to sluší!

Modelka Lenka Taussigová si vybrala kočárek Casualplay S4 Reverse

Modelka Lenka Taussigová Kocmanová (28), která na soutěži Miss posbírala v roce 2002 hned pět ocenění, vyjma vítězné korunky, je od září 2010 šťastnou maminkou Tomáše Kocmana! Pro své dítě si vybrala kočárek CASUALPLAY S4 REVERSE se stříbrnými doplňky z limitované edice.

Zlatica Puškárová - tvář značek CASUALPLAY a BRIO.

Společnost GROUP FASHION SLOVAKIA uzavřela exklusivní spolupráci s populární moderátorkou TV Markíza Zlaticí Puškárovou, kterou vybavila všemi produkty značek, které zastupuje na Slovenském trhu mezi které patří také značky CASUALPLAY a BRIO. Zlatica Puškárová nejenom, že používá výrobky námi zastupovaných značek, ale také se stala reklamní tváří značek CASUALPLAY a BRIO a nafotila se známou slovenskou fotografkou Petrou Ficovou prestižní reklamní snímky, které se objeví v populárních slovenských časopisech. Společnost GROUP FASHION SLOVAKIA blahopřeje Zlatici Puškárové a jejímu příteli Patriku Švajdovi k narození syna Leonarda v den zamilovaných na svatého Valentýna 14.2.2010 !

Gábina Partyšová-Koktová - tvář značky CASUALPLAY pro rok 2009

Společnost GROUP FASHION podepsala smlouvu s novou reklamní tváří pro značku CASUALPLAY na rok 2009 a to s půvabnou moderátorkou Gábinou Partyšovou. Součástí kampaně se stala jak krásná Gábina, tak i její syn fešák Kristian.

Alena Šeredová a Casualplay

Úspěšná topmodelka a moderátorka Alena Šeredová, která se stala v roce 1998 první vicemiss České republiky a v zápětí ve stejném roce vybojovala na nejprestižnější soutěži MISS WORLD pěkné 4. místo podepsala v těchto dnech se společností GROUP FASHION smlouvu o spolupráci na reklamě značky CASUALPLAY pro rok 2008! Alena Šeredová si značku CASUALPLAY velmi oblíbila a bude jak kočárky, tak autosedačky používat v Itálii i v České republice. Proto ji bude dodán vysoce módní kočárek modelové řady S4 v kombinaci letras biancas. Když jsme se ptali, proč si Alena vybrala právě kombinaci v černo-bílé variantě, řekla nám, že jinou barvu by nemohla volit, protože to jsou barvy Juventusu Turín, kde hraje její italský miláček a přítel se kterým žije a čeká miminko, Gianluig Buffon, momentálně nejlepší a nejdražší brankář světa.

Domovské stránky Aleny Šeredové : www.alenaseredova.it

Alice Bendová a Casualplay

štastná maminka, seriálová hvězda Alice Bendová s nedávno narozeným Vašíkem jsou již doma. Srdečně blahopřejeme Alici i novopečenému tatínkovi, který bude kromě svého auta nějaký čas řídit i kočárek Casualplay.

Akční nabídka