ERGOBABY

O značce ERGOBABY

[ Spustit katalog ERGObaby ]

Navrženo jednou matkou... Paní Karin Frostová se rozhodla vytvořit dokonalé dětské nosítko. Jejím cílem bylo vymyslet zařízení na nošení dětí,které by podporovalo vývoj jejich páteře, zatímco váha dítěte je rozložená mezi ramena a boky rodiče, což výrazně zmírňuje napětí mezi jejich zády a krkem. Tento produkt se jí podařilo doladit s podporou a zpětnou vazbou ostatních rodičů, kteří s ní sdíleli podobné potřeby pro svá miminka a batolata. A v roce 2003 se její vize stala skutečností. 

Karin začala zajišťovat textilie vyráběné v továrná ch s etickými obchodními praktikami sdílející stejné hodnoty. Její první nosítko Origin al bylo vyrobené ze 100% bavlny. Tento model vybavený vysoce polstrovanými ramenními a bed erním popruhem s nastavitelnou kapucí pro spánek. Zpočátku bylo nosítko nabízeno p ouze přes internet, ale dnes už je k dostání ve specializovaných maloobchodních prodej nách a obchodních domech po celém světě.

Na základě úspěchu nosítek z kolekce Original, zača la růst i potřeba certifikovaných organických výrobků pro malé děti. Navštívili jsme několik továren, abychom zajistili férové obchodní praktiky a po prozkoumání všech aspektů ce rtifikovaných organických látek byla založená nová továrna a tak se zrodilo Organické no sítko Ergobaby. Toto luxusní nosítko nabízí stejné vlastnosti jak nosítko z kolekce Orig inal, ale dodává uživateli prémiový pocit a další extra funkce.

V současné době se naše nabídka rozšířila o produkt y, které zohledňují životní styl aktivních rodičů. Od sportovních nadšenců až po vyloženě měst ské rodiče, naše nosítka nabízejí funkce, které potěší a jsou perfektním doplňkem moderního r odiče.

Ergobaby o znacce a produktech-ke vsem nosickam-carrier from GROUP FASHION on Vimeo.

 

 

 

Akční nabídka