Šťastný svět s HAPE

Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE hračky znamenají mnohem víc...

Každá hračka je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu.

V Hape jsou pevně přesvědčeni, že dobré hračky musí splňovat všechny tyto body. A v souladu s touto ideou se snaží neustále zdokonalovat své výrobky a stanovovat si nové a nové cíle.

Výsledkem je, že se Hape během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců hraček této doby.

Malá hračka, velká zodpovědnost

Jednou z hlavních charakteristik firmy Hape je, že se nikdy nepovažovala jen za výrobce hraček, ale za vizionáře zaměřeného na to, aby svět byl lepším místem k životu.

Hape je etickou společností, která neustále vyhledává nová ekologická řešení v oblasti materiálů, designu a postupů výroby.

Být „eco“ je krásné

Hape spolupracuje s talentovanými designéry z celého světa, kteří přispívají k tomu, aby každá hračka byla mistrovským designérským dílem a takového provedení, po kterém se vám přímo rozbuší srdce.

Hape nechce být zarytým ochráncem životního prostředí, ale snaží se nalézt způsob jak lidem ukázat krásu „Eco-přemýšlení“ ve své fyzické podobě.

Bambus je nejrychleji vypěstovatelné dřevo na Zemi. Při výrobě hraček značky Hape tak nahrazuje tradiční druhy dřeva a je to zároveň způsob jak pomáhat šetřit naši planetu. Bambusová řada výrobků je pouze jedním příkladem jak zkombinovat ekologické myšlení s moderním designem.

Vítejte v Hape a v její rodině mezinárodně uznávaných značek

V Hape je vášeň pro výrobu dobrých hraček společným faktorem pro všechny společnosti v jejich skupině. Velká herní hodnota a přísné standardy kvality jim pomohly dosáhnout celosvětového uznání nejen v rámci hračkářského odvětví, ale také u těch nejvýznamnějších kritiků: dětí.

Hape kombinuje nápadité návrhy hraček s vysoce kvalitními materiály, které přirozeně rozvíjí schopnosti dětí a podporují jejich rozvoj. Ale to je pouze jeden z aspektů filozofie, kterou Hape propaguje. Mnohem důležitější je sledovat děti jak hrají s Hape hračkami. Většinou si děti hrají se stejnou hračku znovu a znovu...

„Věříme, že děti si nehrají, aby se učily, ale že se učí, protože si hrají.“

Hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět. To jsou některé z mnoha akcí na ochranu Země a na podporu budoucnosti pro naše děti.

Bezpečnost a kvalita

Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů) zemí, pro které jsou určeny. Dále jsou také v souladu s příslušnými právy a předpisy kvality včetně mechanických, fyzikálních a chemických požadavků.

Chemické materiály

Všechny chemické materiály jsou kontrolovány ihned poté co jsou dodány a přijaty. Každá dodávka je testována certifikovanou externí laboratoří.

Nezávislé laboratoře

Testovací zprávy o výrobcích jsou každoročně aktualizovány v nezávislých kvalifikovaných laboratořích.

Opakovatelný postup

Je stanoven materiál výrobků, design a technologie potřebné u stádia vývoje každého výrobku a dále se sledují dokumentované profesionální postupy. Dodržování tohoto opakovatelného postupu zajistí vysoký objem výroby bezpečných a 100% kvalitních výrobků.

Test fyzické bezpečnosti v každém cyklu

V každém výrobním cyklu byly provedeny testy fyzické bezpečnosti u první várky každého nového výrobku. V případě vylepšování jakékoliv materiálu nebo designu výrobku se provádí opětovná certifikace, že tyto výrobky splňují všechny bezpečnostní normy a normy kvality.

Neziskové standardy kvality

FSC je nezávislá, nevládní, nezisková organizace založená na podporu zodpovědné správy světových lesů. Hape zákazníkům poskytuje výrobky s FCS, aby podpořilo tuto myšlenku.

Ceny

Hape výrobky získaly spoustu cen od mnoha různých časopisů a periodik.

Akční nabídka