Reference

Mika Häkkinen jezdí v kočárku CASUALPLAY s malou dcerkou Ellou jako s formulí!

Napsali o nás v Blesku: Mika Häkkinen jezdí v kočárku CASUALPLAY s malou dcerkou Ellou jako s formulí! Na článek klikni zde.

Moderátorka Eva Aichmajerová-Decastelo si vybrala kočárky Casualplay a BRIO

Moderátorka Eva Aichmajerová-Decastelo (32) si pro svou nedávno narozenou dceru Zuzanku a syna Michálka (1,5) vybrala od společnosti GROUP FASHION hned dva kočárky: sourozenecký CASUALPLAY S-TWINNER a pak samostatný kočárek BRIO GO! Blahopřejeme!
Team společnosti GROUP FASHION.

Vicemiss ČR 2003 Markéta Divišová si zvolila kočárek CASUALPLAY S4 TITANIUM

Vicemiss ČR 2003 Markéta Divišová si se svým manželem pro dceru Natálku vybrala kočárek CASUALPLAY S4 TITANIUM. Podívejte se jak jim to sluší!

Modelka Lenka Taussigová si vybrala kočárek Casualplay S4 Reverse

Modelka Lenka Taussigová Kocmanová (28), která na soutěži Miss posbírala v roce 2002 hned pět ocenění, vyjma vítězné korunky, je od září 2010 šťastnou maminkou Tomáše Kocmana! Pro své dítě si vybrala kočárek CASUALPLAY S4 REVERSE se stříbrnými doplňky z limitované edice.

Zlatica Puškárová - tvář značek CASUALPLAY a BRIO.

Společnost GROUP FASHION SLOVAKIA uzavřela exklusivní spolupráci s populární moderátorkou TV Markíza Zlaticí Puškárovou, kterou vybavila všemi produkty značek, které zastupuje na Slovenském trhu mezi které patří také značky CASUALPLAY a BRIO. Zlatica Puškárová nejenom, že používá výrobky námi zastupovaných značek, ale také se stala reklamní tváří značek CASUALPLAY a BRIO a nafotila se známou slovenskou fotografkou Petrou Ficovou prestižní reklamní snímky, které se objeví v populárních slovenských časopisech. Společnost GROUP FASHION SLOVAKIA blahopřeje Zlatici Puškárové a jejímu příteli Patriku Švajdovi k narození syna Leonarda v den zamilovaných na svatého Valentýna 14.2.2010 !

Modelka Andrea Vránová-Kloboučková a BRIO GO

Modelka Andrea Vránová-Kloboučková si vybrala pro svého nově novorozeného syna Jáchyma spolu se svou dcerou Aničkou a manželem hokejistou Janem Kloboučkem kočárek BRIO GO!

Victoria a BRIO GO

Další populární osobnost si vybrala kočárek BRIO GO ! Jsme nesmírně potěšeni, že česká populární zpěvačka Victorie si vybrala BRIO GO pro své nově narozené dítě k čemuž ji srdečně blahopřejeme!
Tato šarmantní dívka se v Cape Town - South Africa. Vyrostla snad na všech hudebních stylech od Boba Dylana po Gypsy Kings, od mala zpívala v místním kostele v gospelovém souboru a od svých 9-ti let brala pravidelně lekce hry na klavír. V roce 2005 vydala své první album pod názvem "This Is Me", kde jste mohli slyšet hit "Cry", "Hotel California" a další. V roce 2008 vydala své druhé album "VELVET" s pilotním singlem Boneshakin´ Hot. V současné době můžete slyšet z rozhlasových vln singl How did I get here.

Gábina Partyšová-Koktová - tvář značky CASUALPLAY pro rok 2009

Společnost GROUP FASHION podepsala smlouvu s novou reklamní tváří pro značku CASUALPLAY na rok 2009 a to s půvabnou moderátorkou Gábinou Partyšovou. Součástí kampaně se stala jak krásná Gábina, tak i její syn fešák Kristian.

Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009

Společnost GROUP FASHION podepsala smlouvu s novou reklamní tváří pro značku BRIO na rok 2009 a to s půvabnou modelkou, moderátorkou a herečkou Ivou Kubelkovou, která v únoru 2009 čeká již své druhé dítě. Při této příležitosti byly nafoceny exklusivní fotografie pro kampaň značky BRIO v ČR a SR.

Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009 Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009 Iva Kubelková - tvář značky BRIO pro rok 2009

Gábina Partyšová-Koktová a Casualplay

Kočárek Casualplay model S4 si vybrala i moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová-Koktová (29), která touto značkou byla upřímně nadšena a pořídila si hned dva jeden do centra Prahy a druhý do svého rodinného domu. Model S4 si vybrala i proto, že s ním bude moct jít třeba i na golfové hřiště se svým manželem Pepou Koktou.

Alena Šeredová a Casualplay

Úspěšná topmodelka a moderátorka Alena Šeredová, která se stala v roce 1998 první vicemiss České republiky a v zápětí ve stejném roce vybojovala na nejprestižnější soutěži MISS WORLD pěkné 4. místo podepsala v těchto dnech se společností GROUP FASHION smlouvu o spolupráci na reklamě značky CASUALPLAY pro rok 2008! Alena Šeredová si značku CASUALPLAY velmi oblíbila a bude jak kočárky, tak autosedačky používat v Itálii i v České republice. Proto ji bude dodán vysoce módní kočárek modelové řady S4 v kombinaci letras biancas. Když jsme se ptali, proč si Alena vybrala právě kombinaci v černo-bílé variantě, řekla nám, že jinou barvu by nemohla volit, protože to jsou barvy Juventusu Turín, kde hraje její italský miláček a přítel se kterým žije a čeká miminko, Gianluig Buffon, momentálně nejlepší a nejdražší brankář světa.

Domovské stránky Aleny Šeredové : www.alenaseredova.it

Alice Bendová a Casualplay

štastná maminka, seriálová hvězda Alice Bendová s nedávno narozeným Vašíkem jsou již doma. Srdečně blahopřejeme Alici i novopečenému tatínkovi, který bude kromě svého auta nějaký čas řídit i kočárek Casualplay.

Akční nabídka