BabaSling - od Narození k Nezávislosti

theBabaSling

> Barevné varianty <

Co je to BabaSling ?

BabaSling ™ je revolučním výrobkem co se týče designu, pohodlí a jednoduchosti. Svým stylem se podobá houpací síti, je perfektně tvarovaný, aby byl dokonalou podporou pro vyvíjející se záda Vašeho miminka a zárověň poskytuje nezbytnou blízkost a propojení mezi dítětem a rodičem.

Rozmanité polohy pro nošení dítěte budou vhodné také při měnících se potřebách dítěte, zvláště když roste a během pár vteřin se přizpůsobí svým tvarem a velikostí všem maminkám, tatínkům a dětem.

Kdo jsme ?

Jsme kolektiv lidí, kteří se angažují v propagaci zásadního významu, který nošení dětí ve vaku určitě má.

BabaSling ™ je nepostradatelný výrobek pro moderní rodiny, který se jednoduše používá, pohodlně nosí a skvěle vypadá.

Zavázali jsme se k vývoji a zdokonalování našich výrobků a také k inovaci zaměřenou na zjednodušení složitostí spojených s růstem našich dětí.

BabaSling ™ je vyroben v Fair Trade prostředí naší sesterskou společnosti se sídlem v Pondicherry, v jižní Indii.

Krejčí, manažeři a asistenti jsou vysoce kvalifikovaní a odvádějí mimořádně jemnou a kvalitní práci v rámci trvale udržitelného životního prostředí.

BabaSling ™ je koneckonců určený pro nošení nového života!

easy triger

Pozice Jednoduchého Tygříka

Hlavička dítěte je hned vedle srdce rodiče, útulně v teple a bezpečí. Přesně jak to má být! Tato pozice je rychle zvládnutelná a ponechává tak rodiči obě volné ruce, aby se mohl věnovat všem svým činnostem, zatímco malý človíček zůstává spokojeně v bezpečí. Tato pozice je skvělá především pro prvních 3-4 měsíce života.

sleeping tiger

Pozice Spícího Tygříka

Tato pozice je skvělá, pokud dítě chce pěkně dlouho spát. Je to také jednoduchá a praktická pozice pro diskrétní kojení, když jste v pohybu kdekoliv venku.

Je vhodná již od narození a může být používána do 9 měsíců +.

little piggy

Pozice Malého Prasátka

Tradice přenášení dětí na zádech je od nepaměti nadčasová a populární jak v kmenových tak i v moderních kulturách po celém světě.

Přirozený tvar zad rodičů zpětně poskytuje ideální místo pro malé miminko a může být obzvláště užitečný, pokud rodič potřebuje mít přední stranu svého těla volnou. Vhodné od narození až do 3 měsíců.

little joey

Pozice Malého Klokánka

Tato pozice poskytuje dítěti bezpečné uklidňující prostředí, z něhož může objevovat nový svět!

Vhodná od 3.-4. měsíce, nebo pokud už dítě může sedět vzpřímeně a má plně kontrolu nad svou hlavičkou.

koala cuddle

Pozice Objetí Koaly

Název mluví za vše! Dítě je umístěno ve svislé poloze a velmi přirozeně je chováno v náručí rodiče s podporou hlavičky a páteře, která je zásadní. Excelentní volba pro zmírnění a zamezení koliky!

Vhodná od narození do 9 měsíců +.

side-saddle

Pozice Dítěte na boku

Tato pozice je pro rodiče skutečný dar z nebes, zvláště při prořezávání dětských zoubků.

Všechny maminky dobře ví, že kojenci a batolata jsou jen zřídka kdy tak spokojení jako když jsou usazeni na mámině boku.

S BabaSling ™ je to super jednoduché. Rodič má obě volné ruce a to zamezuje problémům s dolní částí zad, které jsou způsobeny vytáčením vašich boků do jedné strany.

piggy back

Pozice Prasátka na zádech

Skvělé na dlouhé tratě, obzvlášť pokud máte jít celou dobu pěšky! Všechny děti milují pozici Prasátka na zádech a BabaSling ™ je ideální podporou při zdolávání i dlouhých vzdáleností.

Tato pozice může být používána od 6 měsíců +.

breast feeding

Kojení

BabaSling ™ je ideální jako podpora při kojení. Omlouváme se všem tatínkům, ale tato pozice rozhodně není určena vám!

Použitím pozice Spícího Tygříka jedinečný design BabaSling ™ umožňuje maminkám jednoduše kojit v naprostém soukromí. Výzkum ukazuje, že pravidelný tělesný kontakt mezi matkou a dítětem reguluje produkci mateřského mléka.

Takže Proč nosit?

Přenášení našeho dítěte poskytuje základní stimulaci jejich těla a mysli, kterou potřebují pro optimální vývoj.

Miminka v korbičkách a dětských kočárcích možná přicházejí o tuto zásadní stimulaci a často křičí a pláčou, aby nám dali vědět, že to není místo, kde by zrovna chtěly být.

Je smutné, že jsme se stali kulturně necitlivími v tom, že věříme, že takovéto chování je "normální" .

Dokonce i když jste nikdy nepoužívali vak, pravděpodobně jste si všimli jednoho prostého faktu: Miminka téměř vždy přestanou plakat když je zvednete!

To je důvod, proč tak velmi věříme v nošení našich dětí. Je to logické, a nakonec, pomáháme jim tak vyrůst v silnější, zdravější a emocionálně vyrovnanější osobnosti.

Nedávný výzkum prokázal, že pravidelné každodenní nošení ve vaku jako je BabaSling ™ , sníží denní pláč o 43% a noční pláč o 51%. Skvělá zpráva pro rodiče s podrážděnými dětmi!

Další velký bonus při používání vaku je, že rodičům poskytuje svobodu pohybovat se jednoduše a rychle, ať už doma nebo venku. Mít obě ruce volné, abyste mohli normálně fungovat, zatímco dítě spokojeně odpočívá ve vaku, to jistě dělá rodičovství mnohem jednodušší.

Akční nabídka